O nas

Hobbitowe Wzgórza to spokojna oaza na skraju Przywidza, uroczo położonej wsi kaszubskiej, 30km od Gdańska, tuż przy pięknym lesie, na pagórku,nad brzegiem jeziora, od którego dzieli nas tylko ścieżka do lasu. Nie znajdziesz u nas hałaśliwych atrakcji, nie przespacerujesz się po deptaku, będąc w centrum uwagi. W Hobbitowych Wzgórzach odnajdziesz ciszę, spokój, a czas zwolni swoje tempo, przygrywać Ci będzie za to szum drzew i śpiew ptaków, rechot żab wieczorem i trzask iskier kiedy zasiądziesz przy ognisku.

Jak to Hobbici, cenimy sobie nade wszystko kontakt z Matką Naturą, doceniamy jej zbawienny wpływ na nasze zdrowie i moc.

Naszą ideą jest ,aby goście bawili się we własnym gronie, rozmawiali ze sobą, poświęcali sobie nawzajem uwagę i wspólnie celebrowali chwile,a dzięki temu budowali głębsze i bardziej wartościowe relacje.

Dlatego między innymi, świadomie zrezygnowaliśmy z telewizorów w domkach. Natomiast do dyspozycji naszych wędrowników są gry planszowe oraz puzzle, a także spora biblioteczka z książkami. Na terenie Ośrodka jest bezpłatne Wi-Fi, jednak w Hobbitowych ziemiankach, z racji ich położenia i konstrukcji zasięg może być ograniczony. Jako, że Hobbity ceniły sobie uroki słodkiego nic nie robienia, w naszej wiosce się odpoczywa, smakuje trunki i potrawy, a jeśli Hobbit się nudzi, w promieniu od 50 do 500 trollowych kroków jest mnóstwo zajęć, przy których może się bardzo zmęczyć...(footgolf, labirynty w kukurydzy i drewniany, stadnina koni, loty balonem, park linowy, wypożyczalnia sprzętu wodnego, paintball, strzelnica, stoki narciarskie, trasy piesze i rowerowe).

Hobbitowe wzgórza
Ośrodek wypoczynkowy

Mały ogródek

wczasy

Wi-Fi

jezioro

Parking

domki letniskowe

Akcesoria dla małych dzieci

przywidz

Plac zabaw